מתכוננים לביקור בנופים בלתי נשכחים: איך מוציאים ויזה לויאטנם?

אם גם אתם מתכננים טיול לויאטנם, אתם ממש לא לבד. ויאטנם הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים המועדפים לטיול במזרח, וזאת בשל היותה מדינה יפהפייה השופעת באתרי טבע, אטרקציות, אזורי נופש ואין ספור אפשרויות לטיולים רגליים או טיול ברכב.  כמדינה מתפתחת, ויאטנם מציעה חוויה תרבותית יוצאת דופן בזכות אירוח לבבי כמו גם פיתוח מואץ של אתרי תיירות שיהפכו את הביקור שלכם במדינה לייחודי ובלתי נשכח. אלפי ישראלים טסים מדי שנה למדינה, אולם בשביל להיכנס צריך להוציא קודם כל ויזה. כיצד מוציאים ומה חשוב לדעת אודות ההליך? על כך – בסקירה הבאה.

הוצאת ויזה לויאטנם – קל ופשוט יותר מאי פעם

אם עד לפני מספר שנים נדרשתם להגיע באופן פיזי לשגרירות ויאטנם בישראל לטובת קבלת ויזה, כיום אפשר דרך חברה מקצועית לבצע את התהליך מבלי לצאת מהבית. למעשה, יש כאן מידע שיכול לסייע בנושא של הוצאת ויזה אלקטרונית המאפשרת לכם לשהות במדינה למשך פרק זמן של עד 30 יום במסגרת של תייר, או לתקופת שהייה של עד שלושה חודשים. היתרונות של הוצאת ויזה אונליין הם רבים וכוללים בין היתר תעריף נמוך יותר, תהליך פשוט ויעיל של מילוי פרטים וכן קבלת ליווי מקצועי שיבטיח כי תקבלו את הוויזה כחלק מההתארגנות לטיול טיול בלתי נשכח באזור. חשוב לציין כי הוויזה לויאטנם היא חלק בלתי נפרד מההכנות אותן נדרש לבצע לפני שמזמינים כרטיס טיסה, וזאת בשל העובדה כי הרשויות במדינה אינן מאפשרות לאזרחים זרים להיכנס למדינה ללא ויזה. בזכות האונליין הוצאת ויזה לויאטנם הפכה לקלה ופשוטה יותר מאי פעם, אולם חשוב להקפיד ולעבור אחר השלבים מתוך מטרה לקבל את הוויזה שלכם ישירות למייל.

מהם המסמכים הנדרשים לטובת הוצאת ויזה?

על מנת להוציא ויזה אונליין ולקבל אותה במשלוח מהיר לתיבת המייל שלכם אתם נדרשים למלא טופס בקשה כמו גם לצרף צילום של הדרכון בתוקף לחצי שנה קדימה וכן תמונת פספורט עדכנית. שימו לב כי את מילוי הפרטים נדרש לבצע באופן דקדקני מאחר וכל טעות ולו הקטנה ביותר עלולה להוביל לדחיית הבקשה שלכם. באמצעות הליווי האישי אותו אתם מקבלים במסגרת השירות תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הוויזה שלכם בזמן, כל זאת לטובת תכנון הטיול המתקרב שלכם. זה הזמן להסביר כי במסגרת מילוי הטפסים תתבקשו לציין את סוג הוויזה – ויזת תייר המקנה אפשרות לשהייה של עד 30 יום, ויזת עסקים, ויזה המאפשרת כניסה למדינה למשך שלושה חודשים וכן ויזה חד פעמית או רב פעמית. ויזה חד פעמית היא ויזה אותה ניתן להזמין במידה ואתם מתכננים להגיע לביקור בודד במדינה ולאחר מכן פג תוקפה של הוויזה אולם במידה ואתם מתכננים טיול ארוך במזרח ותרצו לחזור, תוכלו להוציא ויזה רב פעמית המאפשרת לצאת מהמדינה ולחזור אליה ללא צורך בהגבלה.

מתכוננים לביקור בנופים בלתי נשכחים: איך מוציאים ויזה לויאטנם?

כמה עולה להוציא ויזה והאם מדובר בתשלום יחיד?

העלות של הוויזה מבוססת על פרק הזמן שבו אתם עתידים לשהות במדינה. ככל שהוויזה קצרה יותר כך המחיר נמוך אולם במידה ואתם מתכננים טיול ארוך, צריך לקחת בחשבון כי העלות תהיה גבוה יותר. בנוסף לכך, ישנה עלות נוספת אותה צריך לדעת. הרשויות בויאטנם דורשות מאזרחים זרים ובפרט מישראל לשלם 25-50 דולר במזומן בלבד בעת הכניסה במעבר הגבולות.

לסיכום

באמצעות הליך של הוצאת ויזה אונליין תוכלו לחסוך כסף בהגעה לשגרירות כמו גם לנהל את התהליך בצורה יעילה ומסודרת, כל זאת בזכות ליווי אישי המתבצע ע"י צוות מקצועי המתמחה בתחום ואשר מלווה לכל אורך התהליך עד לקבלת הוויזה ישירות לחשבון המייל שלכם. לאחר קבלת המסמכים, תוכלו להתחיל ולתכנן את הביקור במדינה מרתקת ומתפתחת המהווה פנינה תיירותית מהמעלה הראשונה.

נגישות