ארוחות בוקר, הכול כלול או חצי פנסיון? כל מה שצריך לדעת על סוגי אירוח בבתי מלון

סוגי אירוח בבתי מלון

חוויה בבית מלון הפכה בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מתרבות הבילוי של רבבות ישראלים, ועדות לכך ניתן למצוא בזינוק במספר ההזמנות של חדרים – הן בארץ והן בעולם. אם בעבר בתי המלון הציעו אירוח על בסיס של חצי פנסיון, כיום כל אורח יכול להזמין מראש סוג אירוח המותאם לצרכים שלו ולמסגרת הקציב. מאחר והמלון הוא אלמנט חשוב מאוד בעבור כל נופש, זה הזמן להבין אחת לתמיד על כל סוגי האירוח – כל שתוכלו לבנות תמהיל חופשה שישאיר לכם טעם של עוד, עד לחופשה הבאה:

חצי פנסיון

אם אתם שואלים את עצמכם מה זה חצי פנסיון, אתם לא לבד. מדובר בסוג האירוח הנפוץ ביותר בישראל והוא מבוסס על תמהיל ארוחות בבוקר ובערב. סוג האירוח הזה מתאים מאוד לנופשים שרוצים להישאר במלון ולא לחפש מסעדה, לא מעט בזכות פתיחה של מסעדות מעולות שמגישות תמהיל עצום של אפשרויות לבחירה, כל זאת במסגרת אירוח על בסיס חצי פנסיון. במלונות ישרוטל באילת אירוח על בסיס חצי פנסיון הוא נפוץ מאוד, בייחוד לאור החוויה הקולינרית המשובחת שהופכת את המלונות של הרשת למבוקשים ומועדף הן על ידי משפחות והן על ידי זוגות.

ארוחת בוקר

אירוח על בסיס ארוחת בוקר מתאים לצעירים ולזוגות שרוצים לחסוך בעלויות הנופש וליצור מערך שבמסגרתו במסגרת האירוח הם ישלמו רק על הארוחה, ואת שאר הארוחות במסעדות א וו בדוכני מזון מהיר. בנוסף, סוג אירוח זה מתאים בעבור נופשים שרוצים לחסוך בעלויות הנופש אך גם לשלב בתמהיל החופשה מסעדות מחוץ לבית המלון. מבין כל סוגי האירוח, אירוח על בסיס ארוחת הוא הוא הזול ביותר.

פנסיון מלא

סוג אירוח נפוץ נוסף הוא פנסיון מלא הכולל ארוחת בוקר, צוהריים וערב. ניתן להתאים את האירוח הזה למשפחות, זוגות  וכן צעירים שרוצים ליצור חווית נופש בלתי נשכחת הכוללת כל הארוחות לצד תוספות בעלות כספית נוספת, כמו למשל קוקטיילים. המלונות בישראל ובפרט בעיר אילת מציעים לנופשים – החל ממשפחות ועד לקבוצות יכולת לבצע הזמנה מראש או להזמין את הארוחות בעת ההגעה

הכול כלול

את האירוח על בסיס הכול כלול הכירו הישראלים בטורקיה, כאשר היום ישנם גם בישראל מלונות שמציעים חווית הכול כלול הכוללת ארוחת בוקר, צוהריים, ערב ונשנושים מסביב לבריכה כמו למשל ארטיקים, פיתות  ועוד. צריך לקחת בחשבון כי סוג אירוח מהסוג הזה הוא יקר יותר, אולם בעבור משפחות/קבוצות שנאלצות להוציא לא מעט כספים בעבור אוכל, מדובר באופציה שיכולה להפוך את החופשה שלכם לחופשה בלתי נשכחת ומפנקת במיוחד.

לסיכום

בחירה של מלון לטובת חופשה בעיר אילת מהווה החלטה משמעותית הן מבחינת המחיר והן מבחינת האופי של החופשה. על מנת לקבל החלטה, חשוב קודם כל לחשוב על מגבלות התציב וכן על תמהיל הנופשים. אם אתם מתכננים לצאת לחופשה עם הילדים, רצוי לבחור בחופשה על בסיס חצי פנסיון או פנסיון מלא וזאת בשביל להימנע ממצב שבמסגרתו אתם נאלצים לחפש פתרונות בדמות מסעדות לילדים רעבים או קבוצה של חברים שצריכים לסגור מקום למספר רב של אנשים. מאידך, אם מדובר בחופשה זוגית, אפשר בהחלט לבחור בחופשה על בסיס חצי פנסיון או הכול כלול בשביל ליצור חופשה מפנקת שבמסגרתה לא תצטרכו לצאת מפתח המלון. קבלת המלצות מצד נופשים שהיו כבר במלון כמו גם אפשרות להתאמה אישית בעת ההגעה למלון היא זו שתאפשר לכם לבצע בחירה נכונה, לקראת חופשה מפנקת.

נגישות