צעירים – מחפשים את הג'וב הבא? הינה כמה טיפים למציאת עבודה

אם גם אתם אנשים צעירים שמחפשים את העבודה הבאה שלכם, אנחנו יכולים לתאר לעצמנו שאתם פועלים בכמה מישורים כדי למצוא אותה. נכון, לפעמים זה לא כל כך פשוט למצוא עבודה וזה יכול לקחת קצת זמן, אבל אם אתם חרוצים ועם ראש על הכתפיים, אין שום סיבה שלא תמצאו את העבודה שלכם בסופו של דבר. כדי להגדיל את הסיכויים שלכם, אנחנו שמחים לחלוק איתכם כמה טיפים מנצחים שיעזרו לכם למצוא בקלות עבודות המתאימות לכם

הכירו את אתר סחבק – לוח דרושים בירושלים ובכל האזורים בארץ

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא שכדאי מאוד להכיר את אתר סחבק: זהו אתר מוביל למציאת משרות לאנשים צעירים, והוא מתאים לחיילים לפני הגיוס, לתיכוניסטים, לחיילים משוחררים, לסטודנטים ועוד. באתר תוכלו לראות בכל עת מאות משרות שוות במגוון תחומים באזור ירושלים או בכל מקום אחר בארץ שמעניין אתכם – אופנה, ענף האוכל, אבטחה, חינוך וכן הלאה.

כמו כן, אפשר למצוא שם משרות סטודנטים מעולות, עבודות בחו״ל ואפילו הכשרות מקצועיות במגוון תחומים למי שרוצה לרכוש כלים וידע לעבודות שונות. נוסף על כך, תוכלו להירשם לשירות הסוכן החכם שישלח לכם עדכונים על משרות חמות ברגע שהן מתפרסמות.

זהו את הכישורים והתחומי עניין שלכם

התחילו בזיהוי החוזקות, הכישורים ותחומי העניין שלכם. הביאו בחשבון גם את הרקע החינוכי שלכם, פעילויות מחוץ ללימודים שעשיתם וכל התנסות בשוק העבודה. אם תצליחו להבין ולהגדיר בדיוק במה אתם מצטיינים ומה אתם אוהבים לעשות, זה יקל עליכם לצמצם את תחומי העניין שלכם ולמצוא עבודות המתאימות לכם.

בנו קורות חיים חזקים

צרו קורות חיים עשויים היטב המדגישים את הכישורים, ההישגים והיכולות שלכם. התאימו את קורות החיים לכל בקשה לעבודה, ותנו דגש על מיומנויות והישגים רלוונטיים המתאימים לדרישות התפקיד הספציפי שאליו אתם מגישים מועמדות.

צרו רשת נטוורקינג חזקה

נטוורקינג הוא כלי רב ערך עבור מחפשי עבודה בכל הגילאים. התחברו עם חברים, משפחה, אנשים שלומדים איתכם, מורים ואנשי מקצוע בתחומי העניין שלכם. מומלץ גם להשתתף בירידי תעסוקה, בסדנאות ובאירועי נטוורקינג כדי להרחיב את מעגל אנשי הקשר שלכם ולפגוש הזדמנויות עבודה פוטנציאליות על בסיס קבוע.

 

 

נוכחות מקוונת

צרו נוכחות מקוונת מקצועית באמצעות פלטפורמות כמו לינקדאין או פרופילים ברשתות חברתיות נוספות. פרופיל לינקדאין עשוי היטב יכול למשוך מעסיקים ומגייסים בצורה טובה. הציגו את הכישורים, ההישגים והשאיפות שלכם כדי לחזק את הנראות שלכם בשוק העבודה.

יישום אסטרטגי

במקום לשלוח פניות רבות לכל מעסיק שאתם פוגשים, התמקדו באיכות על חשבון הכמות. כדאי לעשות מחקר וסקר שוק בנושא העבודות שמעניינות אתכם, והקפידו להגיש פניות וקורות חיים אך ורק למקומות רלוונטיים כדי לחסוך לעצמכם המון זמן יקר.

הכינו את עצמכם היטב לראיונות

תרגלו שאלות נפוצות בריאיון והיו מוכנים לדון באופי ובכישורים שלכם. הציגו התלהבות וביטחון עצמי במהלך ראיונות, תוך הדגשת האופן שבו הכישורים שלכם יכולים להועיל לעסק.

התמדה וסבלנות הם המפתח להצלחה

חיפוש עבודה יכול לקחת זמן, ודחיות הן עניין נפוץ בהחלט. אל תתייאשו ואל תורידו את הרגל מהגז. המשיכו לשכלל את הכישורים שלכם, ללמוד דברים חדשים ולנסות לקבל משוב כדי לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם.

סיכום

חיפוש עבודה הוא עבודה בפני עצמה, ובעזרת הטיפים שלנו כמו שימוש באתר סחבק, בניית קורות חיים מוצלחים או הגדלת הנוכחות שלכם ברשתות חברתיות תוכלו להגדיל את הרשת העסקית שלכם ולגלות הזדמנויות חדשות למציאת עבודות המתאימות לכם בול.

נגישות