מובילים אתכם להצלחה: הכול על קורס שוק ההון למתחילים במכללת פסגות

אם גם אתם מרגישים כי הגיעה השעה לקפוץ על העגלה ולסחור בשוק ההון, אתם בטח נרגשים ורוצים כבר להתחיל, אבל שנייה לפני שאתם מעבירים את כרטיס האשראי ויוצאים לדרך, כדאי שתצטיידו בכלים שיאפשרו לכם לעשות זאת באופן אחראי ובאמת להרוויח. בשוק הישראלי יש לא מעט קורסים שאפשר לבחור בהם, אך אם אתם מכוונים לטוב ביותר שווה בהחלט להכיר את קורסי שוק ההון של מכללת פסגות. אז מה בעצם לומדים בשוק ההון, למי מתאימים הלימודים ומה היתרונות של הקורס של פסגות? הנה כל מה שצריך לדעת בדרך להצלחה.

הקורסים של מכללת פסגות – תכנים שמתאימים לכל הרמות

אז בראש ובראשונה חשוב לדעת כי הקורסים של מכללת פסגות הם כאלו שמתאימים לתלמידים בכל הרמות. אם אין לכם שום ידע מקצועי ואתם מתחילים מאפס, קורס שוק ההון למתחילים במכללת פסגות ייתן לכם את כל הבסיס החשוב ויאפשר לכם להתחיל לסחור בצורה בטוחה. מנגד – תוכלו לבחור בעוד שישה קורסים שונים למתקדמים ברמות שונות:

  • לימודי ניהול פיננסי והשקעות ארוכות טווח.
  • קורס שוק ההון למתקדמים בסגנון מסחר SWING.
  • קורס מסחר יומי Day Trade.
  • קורס קריפטו ומטבעות דיגיטליים.
  • קורס אימון מנטלי דיגיטלי לפעילים בשוק ההון.
  • קורס אופציות מורחב והגנה על תיקי השקעות.

 

 

למה לבחור דווקא במכללת פסגות?

מכללת פסגות היא קודם כל המכללה הוותיקה ביותר בישראל ללימודי שוק הון. היא מכשירה תלמידים למסחר כבר מעל 18 שנה ומקפידה להתעדכן בכל החידושים האחרונים, לרבות פלטפורמות המסחר העדכניות והיעילות ביותר. בכל שנות הפעילות שלה הכשירה המכללה מעל 30,000 תלמידים שרובם הם סוחרים פעילים כיום וחלקם אף מתפרנסים באופן בלעדי ממסחר בשוק ההון. מכללת פסגות דוגלת ב-100 אחוז פרקטיקה – כלומר שכל החומר הנלמד בקורסים השונים הוא חומר מעשי הקשור לפעולות המסחר השונות. מעבר לכך חשוב לדעת כי מכללת פסגות מקפידה לעמוד בתקן המחמיר של הגינות עסקית של תו אמון הציבור, כלומר שהיא עושה כל שביכולתה לתת ערך אמתי לתלמידים. מומלץ לקרוא המלצות ולהבין שזוהי אכן החוויה של תלמידים שבוחרים במכללה.

למי קורסי שוק ההון מתאימים?

בגדול אפשר לומר כי קורסי שוק ההון מתאימים לכל מי שרוצה להיכנס לעולם הזה וללמוד איך סוחרים בצורה חכמה ובעיקר בטוחה. זה מתאים לצעירים המחפשים אפיק קריירה והכנסה יציבה וכן לאנשים המחפשים ללמוד תחביב חדש וליהנות מהכנסה צדדית בנוסף למשכורת מהעבודה. כמו כן הקורסים למתקדמים מתאימים לסוחרים קיימים שרוצים להרחיב את הידע שלהם ולקבל כלים נוספים שיעזרו להגדיל את ההכנסות.

מה לומדים בקורס שוק ההון?

קורס שוק ההון למתחילים הוא קורס מקיף שבמסגרתו מקבלים את כל הידע הנדרש כדי להתחיל מסחר באופן עצמאי. השיעור הראשון עוסק בהיכרות בסיסית עם עולם שוק ההון ומושגי יסוד שחשוב להכיר. לאחר מכן מעמיקים עוד יותר ולומדים להכיר את תכנת המסחר לעומק וכיצד לתפעל אותה, איך לנתח דו״חות פיננסיים ואיך לזהות הזדמנויות חמות להשקעה, מה ההבדלים בין העולם הטכני לעולם הפונדמנטלי, כיצד מאתרים את מיקומו של הכסף החכם בשוק ההון, איך לפרק את המכשול המנטלי ולא לחשוש מהשקעות, כיצד לסרוק מניות ועוד. כל זה כמובן על קצה המזלג והקורס הוא מקיף הרבה יותר ונוגע בעוד לא מעט נושאים חשובים בעולם המסחר.

לסיכום

אם גם אתם חולמים להיכנס אל עולם ההשקעות, עשו זאת תמיד בצורה בטוחה והכינו את עצמכם עם הקורסים המקצועיים של מכללת פסגות.

נגישות