טופ 5: משחקי קופסה לילדים ומבוגרים ולכל אירוע

משחקי קופסה הם חלק מתרבות הפנאי שלנו מפני שהם מספקים שעות של הנאה, תחרות בריאה, חידוד המחשבה ולמידה. משחקים כאלה יש לא מעט, ואפשר לבחור משחקים מגניבים במיוחד המתאימים לילדים ומבוגרים וכאלה שיספקו אטרקציה מיוחדת בכל אירוע או מפגש.

אנשים שאוהבים לשחק במשחקי קופסה, ויש הרבה אנשים כאלה, יודעים כי אף פעם לא נמאס ממשחקי קופסה, מפני שהם יכולים לאפשר שעות של כיף והנאה. אז איזה משחקים כדאי לקנות? הנה 5 משחקים מובחרים:

חדר בריחה EXIT בקופסה

חדרי בריחה נכנסו אל חיינו לפני עשור והפכו לאטרקציה אהובה במיוחד על ילדים ומבוגרים. משימות שיש בהן אקשן, חידות ופעולות מהירות שיש לבצע – כולן מספקות שעשוע כיפי וחוויה מלאת אדרנלין. אם אתם רוצים את האקשן של חדר בריחה בקופסה: אפשר לבחור משחק קופסה שהוא חדר בריחה של ממש. מדובר במשחק בשם בית החידות EXIT שכולל הזמנה מסתורית אל בית חידות, שיטוט במקום נטוש, ולכידה של המשתתפים בחדר שצריך להימלט ממנו. משחק בית החידות EXIT יספק לכם את כל מה שצריך לריגוש של חדר בריחה.

שש-בש

המשחק הטורקי המוכר יחדד את המחשב, ילמד אתכם אסטרטגיות ויספק משחק נהדר שאפשר לקחת לכל מקום, גם כשיוצאים לקמפינג וגם כשנמצאים בבית. הלוח המשובץ שכולל אבנים שחורות ולבנות יוציא אתכם לקרבות סוערים של מכשולים, חומות, בריחה ואסטרטגיות. משחק זה מחדד מאד את המחשבה ונחשב בין המשחקים הקדומים שישנם וכאלה שאהובים על אנשים בכול העולם. לכן כדאי להזמין אותו וליהנות ממנו בכל פעם שרוצים קצת אקשן ותיק וטוב.

 

 

מלחמת גוג

משחקים שקשורים למלכים וכיבושים, תמיד מעניינים. 'מלחמת גוג' הוא משחק קופסה המתמקד במתקפה של שניים עד ארבעה שחקנים ויוציא אתכם לקרב וכיבוש ארצות חדשות. המשחק ייקח אתכם לעולמם של לוחמים, אל מסעות קרב, חוקים ואסטרטגיות והוא נחשב מבין המשחקים המרתקים ביותר הקשורים במלכים, קרבות וכיבושים. משחק זה מתאים גם לילדים בני 9 ואפשר לשחק אותו עם כל המשפחה או עם קבוצת חברים.

מונופול

את דמותו של איש המונופול כולנו מכירים. המשחק האגדי שכולל השתלטות על שטחי מגורים, תעשיות, משרדי ממשלה ועוד – סוחף רבים שפשוט לא יכולים להעביר סוף שבוע ללא משחק טוב ומתמשך של מונופול. אם אתם רוצים לבלות כמה שעות של כיבושים, תכנונים וקלפים שנשלפים ומספקים משימות, מתנות וכספים – משחק המונופול הוא בדיוק עבורכם.

טאקי

טאקי הוא משחק קלפים קליל וטוב שאפשר לשלוף ולשחק בכול מקום. מדובר במשחק של משימות בו צריך להפטר מקלפים כמה שיותר מהר. אבל בדרך לניצחון יש לא מעט מכשולים, תפניות וסיבוכים שעומדים בפני השחקנים. טאקי הוא קלאסיקה שכולם אוהבים.

לסיכום

בחרו מספר משחקים שכולם אוהבים, ותוכלו ליהנות משעות רבות של כיף מאתגר, צחוק ואדרנלין.

נגישות