קונים חכם – גם בשוק הרכב: הגיע הזמן להכיר את הליסינג הפרטי

אם כבר רכשתם איי פעם רכב חדש מחברה או מיד שנייה, אתם ודאי יכולים להעיד שעברתם תהליך לא פשוט, כזה שגזל מכם לא מעט אנרגיה ואולי גם כסף. במאמר הבא נכיר לכם את שיטת הליסינג הפרטי, נציג את היתרונות שלה ונסביר למה כדאי לכם לרכוש רכב דווקא בשיטה הזו.

מה זה ליסינג פרטי?

ליסינג פרטי היא שיטה מצוינת שמתאפשרת ע"י חברה מקצועית, שבמסגרתה אתם לוקחים רכב תמורת תשלום מקדמה ותשלום קבוע כל שהוא אחד לחודש. במצב כזה, הרכב לא רשום על שמכם למעשה אתם רק שוכרים מהחברה את הרכב. בתום תקופת הליסינג, אתם יכולים להחליט האם לרכוש לגמרי את הרכב מהחברה, או להחזיר אותו ולהשתדרג ברכב חדש יותר. הסכום שתשלמו לחברת הליסינג הוא סכום ידוע מראש ולתקופה ידועה מראש, ברוב המקרים מדובר בסכומים שהלקוח הממוצע יכול לעמוד בהם לאורך זמן.

אתם לא מושפעים מירידת הערך

כל מי שכבר רכש רכב בעבר יודע שכשברגע שהוא מוריד אותו לכביש, הוא מפסיד לפחות 20% מהערך שלו. עם השנים, הערך של הרכב יורד עוד, בהתחשב כמובן שכמות הקילומטרים שנסעו בו, תאונות ועוד. כשתם לוקחים רכב בשיטת הליסינג הפרטי אתם א מושפעים מירידת הערך שלו ואם אתם בוחנים את התמונה לטווח ארוך, אין ספק שמדובר ביתרון משמעותי ביותר ביחס לרכישת רכב רגילה.

גמישות בתשלומים

כיום החברות שמספקות את השירות מאפשרות ללקוחות שלהם גמישות רבה בכל הקשור לגובה המקדמה והתשלום החודשי. לכן, במידה ואתם מעוניינים לקחת רכב מסוים ומרגישים שלא תוכלו לעמוד במקדמה או בגובה התשלומים החודשיים, תמיד תוכלו לשנות את תכנית העסקה ולהגדיר אותה בצורה כזו שתסייע לכם לעמוד בה ולא לקחת סיכונים מיותרים.

מגוון עצום של רכבים

אחד היתרונות המשמעותיים של השיטה בא לידי ביטוי בכך שהיא חושפת את הלקוחות שלהם למגוון עמום של רכבים בדגמים שונים. בניגוד להיצע שנמצא אצל היבואן, בחברות הליסינג יש מגוון רחב מאד של רכבים וסביר להניח שאם בחרתם בשיטה הזו, תצטרכו להשקיע לא מעט זמן ואנרגיה כי האופציות שעומדות בפניכן פשוט בלתי נגמרות. האם מדובר ביתרון או חיסרון? אנחנו בהחלט חושבים שזה יתרון ומעדיפים תמיד להיות בצד של ההיצע ולא בצד של המחסור.

קונים חכם - גם בשוק הרכב: הגיע הזמן להכיר את הליסינג הפרטי

לא מבזבזים זמן על קנייה ומכירה

כל מי שמכר איי פעם רכב ביד 2 יודע כמה זה יכול להיות ארוך ומתסכל. מקבלים אין ספור טלפונים מאנשים שלחלקן אין בכלל את הכסף לרכוש את הרכב, או כאלה שמבקשים הנחה של עשרות אחוזים על מחיר השיווק שהגדרתם. בשיטה של ליסינג פרטי אתם לא מבזבזים זמן על קנייה ומכירה של רכבים בשוק הפרטי, כל התהליך מתבצע במסודר על ידי החברה ומלווה כל העת על ידי צוותים מקצועיים שיסייעו לכם לקחת את ההחלטה הנכונה עבורכם.

מה חשוב לבדוק לפני שעושים ליסינג פרטי?

ראשית, אנחנו ממליצים לכם לבדוק שאתם אכן יכולים לעמוד בתשלום המקדמה ולא פחות חשוב מזה, בתשלומים הקבועים. אם אין לכם את האופציה הכלכלית והתשלום החודשי יהווה אחוז גבוה מאד מהמשכורת שלכם, לא עשיתם בזה שום דבר. בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לשאול עד כמה באמת גמישה החברה בכל הקשור לתשלומים. מה קורה אם אתם פתאום נקלעים למצב כלכלי פחות טוב, האם תוכלו לשנות את הנאים?

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לקנות רכב בצורה חכמה ולבזבז כמה שפחות אנרגיה וזמן, הליסינג הפרטי יכול להיות בהחלט הפתרון המושלם עבורכם.

נגישות