עמותה היא דרך לסייע לאחר, וכך תמצאו עבורה מקורות מימון

החלטה לגבי הקמה של עמותה חברתית מהווה דרך מצוינת להעביר את המסרים שלכם ואף ליצור השפעה על החברה הישראלית, וזאת על ידי הקמה של פלטפורמה המאפשרת להוביל מהלכים בשלל תחומים – החל מהתחום החברתי ועד לתחום החינוך. עמותה מהווה את אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר לסייע לאחר, אולם בשביל להוביל ליצירה של שינוי משמעותי והגשמה של המטרות לשמן הקמתם מלכתחילה את העמותה, נדרש לפעול מתוך מטרה לאתר מקורות מימון שיסייעו להתניע את הפעילות לטווח הרחוק. כיצד תוכלו לעשות זאת? אנחנו כאן עם כלה פרטים.

גיוס כספים לעמותה – כל מה שצריך לדעת

לאחר שרשמתם את העמותה שלכם ברשם העמותות ובניתם תוכנית ארוכות טווח, השלב הבא הוא פנייה לחברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של גיוס כספים. הסיבה לכך נובעת מתוך ההבנה כי הכסף הוא הדלק שבאמצעותו תוכלו לסייע לאחר, וזאת בהתאם להיקף הגיוס שאותו תוכלו להשלים במסגרת הסבב הראשוני ובהמשך גם כחלק מיצירה של גיוס המתבצע בעת הצורך. הפעולה של גיוס כספים היא פעולה מורכבת מאוד, כאשר דרך מצוינת לקבל מימון לפעילות העמותה יכולה להתבצע באמצעות פנייה לקרנות מימון.

קרנות מימון מתחלקות לרוב למספר סוגים – קרנות תפעוליות אשר מפעילות פרויקטים למען הקהילה באופן עצמאי, קרן המשלבת מימון כספי לצד קידום של פרויקטים לצד קרנות המתמחות בחלוקה של מענקים, מבלי שיהיו מעורבות בקבלת ההחלטות לגבי נתיב הכסף. לרוב, קרנות אלו מנוהלות על ידי בעלי הון, ללא מטרות רווח ועם שימת דגש על מתן של סיוע כלכלי לעמותות אשר זקוקות לכך. אם עד לפני מספר שנים היכולת שלכם כמנהלי עמותה לפנות לאותן קרנות הייתה מוגבלת מאוד, כיום באמצעות הליווי של חברת אטלס תוכלו למצוא מקורות מימון איכותיים שיאפשרו לכם להוביל ליצירה של הליך מוצלח לגיוס כספים.

 

 

מה כולל הליווי המקצועי של חברת אטלס?

חברת אטלס היא חברה מובילה בתחומה שחרטה על דגלה להעצים את החיבור בין ארגונים ועמותות לבין קרנות פילנתרופיות, וזאת כחלק מהבנה כי תהליך של גיוס כספים המתבצע באופן עצמאי עשוי להיתקל בלא מעט קשיים, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי מדי שנה מקבלות הקרנות מאות אם לא אלפי פניות מצד עמותות לטובת גיוס של כספים למטרות שונות. באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית של החברה תוכלו כמנהלי עמותה לפנות לקרנות סיוע בהתאם לפרופילים עדכניים, כאשר היתרון הגדול נובע גם בשל היכולת לאתר הזדמנויות תמיכה פיננסית על פי תחום העניין והאופי שלכם כעמותה. עולם הטכנולוגיה הצליח  להוביל לשינויים מרחיקי לכת בתחום גיוס הכספים, ועל כן מדובר בהזדמנות אותה אסור לפספס, בוודאי בעבור מי שמתחיל את הצעדים הראשונים שלו בעולם העמותות.

המאגר של החברה מהווה דרך אפקטיבית לניהול של גיוס כספים, הן בשל גישה מקוונת לקרנות מימון והן בשל הליווי האישי אותו אתם מקבלים במסגרת השירות, כל זאת כחלק מיצירה של תמהיל המאפשר לכם לאתר את מקורות המימון האיכותיים ביותר באמצעות קרנות, ובכך לחסוך זמן כמו גם מאמץ הכרוך בתהליך של גיוס כספים.

לסיכום

תהליך גיוס כספים הוא תהליך מורכב הדורש מכם כמנהלי עמותה להכין מראש מסמכים המציגים את פעילות העמותה לצד איתור של קרנות שיכולות לסייע לטובת מימון כספי שיוביל בסופו של דבר להגשמה של מטרות שדרכן תוכלו לסייע לאחר.  עכשיו זה הזמן לפנות לאטלס, וזאת מתוך מטרה להתחיל את התהליך ולבצע אותו על הצד הטוב ביותר, כחלק מגיוס נרחב מקרנות מובילות שישמחו לסייע לכם בדרך להגשמה של השאיפות והפיכתן למציאות בשטח, בזכות הליך גיוס כספים מוצלח שמתבצע גם באמצעות שימוש בפלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות.

נגישות