שדרגו את הטלוויזיה שלכם: הכירו את החבילות של סלקום TV

טלוויזיה היא כיום הרבה יותר ממכשיר אחד פשוט עם מבחר ערוצים מצומצם, כפי שהיה פעם. האינטרנט וטכנולוגיות חשובות נוספות, הרחיבו את האפשרויות מבחינה זו לאין הכר. אחת הדרכים לנצל זאת, היא באמצעות החבילות של סלקום TV. מייד תקראו מה היא מציעה וגם תכירו אתר שימושי, אשר יקל עליכם מאוד בהשוואת חבילות. של סלקום, שירותי טלוויזיה ושירותי תקשורת שונים בכלל.

סלקום TV בתמצית

סלקום TV היא בין המתחרות החדשות הבולטות ביותר בטלוויזיה וליתר דיוק, בתחום של שירותי טלוויזיה על גבי האינטרנט (OTT). לקוחות השרות נהנים ממגוון תכנים איכותיים שהם צורכים בשיטה זו, דרך ערוצים שונים, כולל ערוצי עידן +, סדרות טלוויזיה, סרטים, תכניות מדע, היסטוריה, טבע, תכנים לילדים, מוזיקה ועוד. כל זאת, דרך מגוון חבילות תוכן בעלויות נוחות. השימוש בשרות מחייב התקנת ממיר שמקבלים הביתה או שימוש באפליקציה. כך ניתן לצפות בתכנים מעד 5 מכשירים במקביל ולהסתייע בשירותים מתקדמים רבים. לדוגמה: VOD, נטפליקס וביצוע עד 50 שעות של הקלטה. סלקום מציעה גם התקנת סטרימר, לשם צפייה בתכני אינטרנט על גבי הטלוויזיה.

 

 

החבילות שזמינות

אלה החבילות העיקריות של סלקום TV והתכונות הבולטות שכלולות בהן:

  • חבילת סלקום tv – טלוויזיה – כוללת ערוצים ותכנים וכן כלולים בחבילה ממיר Master Box וחודש ראשון ללא עלות. המחיר הוא 99 ש"ח לחודש.
  • חבילת סלקום TV – עם Fiber TV 600 MB – כולל 600MB אינטרנט, ממיר Master Box ומחיר של 179 ש"ח לחודש.
  • חבילת סלקום TV – עם Fiber TV 1G – חבילה שכוללת 1000MB אינטרנט, ממיר Master Box, שלושה חודשים ראשונים ב-99 ש"ח לחודש ולאחר מכן מחיר של 199 ש"ח לחודש.
  • חבילת סלקום TV – עם Fiber TV 600MB Sport – כולל 600MB אינטרנט, הטבת ערוצי ספורט וממיר Master Box, בעלות של 279 ש"ח לחודש.
  • חבילת סלקום TV – עם Fiber TV 1Gb Sport – כולל 1000MB אינטרנט, ממיר Master Box, חודש ראשון ללא עלות ולאחר מכן 299 ש"ח לחודש.
  • חבילת סלקום TV – עם Internet TV 100MB – כולל 100MB אינטרנט, ממיר Master Box, הטבת סלולר, 3 חודשים ראשונים ב-99 ש"ח לחודש ולאחר מכן מחיר חודשי של 169 ש"ח לחודש.
  • אפליקציית סלקום TV – מיועדת לטלוויזיות חכמות, טאבלטים וסמארטפונים. מציעה גישה לעשרות ערוצים ולאלפי סדרות וסרטים, שידורי ספורט וסוגי תכנים רבים נוספים. כמו כן, היא מקליטה ומאפשרת לצפות, בכול תוכניות הערוצים מהשבוע האחרון. המחיר: 69 ש"ח לחודש.

מה מציע לכם אתר סמארט קאט?

מה מציע אתר סמארטקאט? ומדוע מומלץ לכם להיעזר בו לשם השוואת מחירים? להשוואת מחירים של חבילות טלוויזיה ושל חבילות תקשורת בכלל, אתר זה מציע פתרון פשוט ומהיר. כל החבילות מרוכזות למקום אחד, עם מידע עדכני ומדויק. כך נחסך לכם הזמן של חיפוש מידע זה באתרי הספקים השונים. ניתן למיין את ההיצע ולהשוות, לפי חברות או לפי תחום תקשורת. כל זאת בחינם ובקלות. האתר קל ונוח להתמצאות ולשימוש, גם אם עושים זאת לראשונה. תמצאו בו גם אזור של כתבות וסקירות שונות במגוון נושאים צרכניים, מהסוגים שבהם עוסק האתר. בנוסף, הרשמה לדיוור שהאתר מציע, תספק לכם עדכון שבועי על מידע חדש וחשוב שמופיע בו.

לסיכום

לשדרוג הטלוויזיה שלכם – החבילות של סלקום TV הן הפתרון. לבחירה מהירה בין חבילות ולהשוואת שירותי תקשורת בכלל – אתר סמארטקאט הוא התשובה המומלצת.

נגישות