לומדים אדריכלות? כך תמצאו ספרי ארכיטקטורה בתחום

לימודי אדריכלות הם לימודים מרתקים הדורשים מהסטודנטים להתמקצע וללמוד באופן מתמיד, גם לאחר סיום הלימודים וההכשרה. למעשה, באמצעות ספרי ארכיטקטורה ניתן לא רק להתמקצע בתחום אלא גם לקבל השראה מצד אדריכלים בעלי שם אשר הצליחו במהלך הקריירה הענפה שלהם ליצור שפה אדריכלית המזוהה איתם. ספרים כידוע מהווים כר עצום של ידע ובשל כך היכולת שלכם למצוא ספרים בתחום היא חשובה מאוד לטובת העמקת ידע אבל גם קבלת השראה. היכן תוכלו למצוא את הספרים המבוקשים בתחום? להלן סקירה מיוחדת:

הוצאת בבל

הוצאת בבל היא הוצאת ספרים עצמאית המאפשרת לכם  לקבל במשלוח עד הבית ספרי ארכיטקטורה מהארץ כמו גם מהעולם. באתר הרשמי של ההוצאה תוכלו לאתר בקלות את הקטגוריה הזו כמו גם להתרשם ממגוון עצום של ספרים אותם כאמור אפשר לקבל במשלוח מהיר עד לבית, כל זאת במחיר נוח ועם שימת דגש על משלוח מהיר עד לבית.

רשתות הספרים

רשתות הספרים הגדולות כמו סטימצקי וצומת ספרים מציעות לכם קטגוריות ייעודיות של ספרי ארכיטקטורה אותם ניתן לרכוש דרך החנויות הפיזיות או דרך האתר הרשמי. ההיצע בקטגוריה הזו הוא גדול ומכיל ספרים של מרצים מובילים ובעלי שם מישראל ומהעולם לצד ספרים שיכולים לעורר בכם השראה עם בתים, דירות וכן תהליכי תכנון של משרדים. מדובר בדרך קלה ופשוטה לביצוע של רכישה אולם בדקו האם ישנם מבצעים אותם תוכלו לממש בחנות, מתוך מטרה להוזיל את עגלת הקניות שלכם.

לומדים אדריכלות? כך תמצאו ספרי ארכיטקטורה בתחום

חנויות יד 2

בחנויות של ספרים יד שנייה ניתן למצוא אוצרות של ממש, בייחוד בשל העובדה כי חנויות אלו מחזיקות בספרים שלא נמכרים יותר בחנויות או ספרים נדירים שאותם לא ניתן להזמין דרך האתר. מעבר לחוויה של חשיפה לספרים אלו מדובר בדרך מצוינת להיחשף למרצים ובעלי מקצוע שהצליחו לחולל שינוי בתחום ולהביע את חותמם. מעבר לכך, שימו לב כי רכישה דרך חנויות יד 2 עלולה להיות יקרה יותר, מאחר ומדובר בספרים נדירים שיצאו לאור במהדורה מוגבלת.

מרצים

דרך נוספת לבצע רכישה או השאלה של ספרי עיון בנושא אדריכלות ניתן לבצע באמצעות יצירת קשר עם מרצים באונ' כאן בישראל. מדובר בספרים שיכולים לעורר בכם השראה אבל גם לתת לכם הצצה לתהליך העבודה והתכנון של המרצים שלכם או מרצים שמהם אתם רוצים ללמוד ולהתמקצע. מעבר להסברים הטכניים, דרך הספרים הללו מקבלים הצצה לתחילת הקריירה והאתגרים שבדרך, מתוך מטרה ללמוד בעצמכם לא רק אודות רזי המקצוע אלא גם על תהליכי עבודה.

לסיכום, היכולת שלכם לבצע רכישה של ספרי ארכיטקטורה הפכה לקלה יותר מאי פעם, לא מעט בשל הקדמה האינטרנטית המאפשרת לבצע הזמנה של ספרים אבל גם דרך רכישה בחנויות הפיזיות – לטובת העמקת הידע בתחום.

 

נגישות