השראה, ידע והעשרה תרבותית: אתר VLU הוא המקום הכי חם ברשת

באינטרנט, שבו זורמים מאגרי ידע עצומים בכל התחומים, קשה למצוא אתרים בעלי תוכן שמעניין ומעשיר אותנו. עם זאת, יש אתר אחד המבקש לשמר את החוכמה היהודית ולהפיץ את הפילוסופיה, התרבות והערכים הנעוצים בשורשים היהודיים. אתר זה הוא לא אחר מאתר VLU, העומד כמגדלור בעבור אנשים המשתוקקים לספוג תוכן מעשיר ומעניין בהשראת המורשת היהודית. איזה תוכן תמצאו באתר VLU ולמה האתר מתאים לאנשים שמחפשים תוכן בעל ערך? המשיכו לקרוא!

אתר VLU – ערכים וידע ברוח היהדות

אם נתעמק לרגע בשם האתר, נבין שמשמעותו הוא קיצור של המילה האנגלית Value – ערך. ואכן, מטרתו העיקרית של האתר היא להנגיש בעבור קוראיו כתבות בנושא זהות יהודית וברוח החוכמה היהודית והמורשת הישראלית. את האתר הקימו חברי קבוצת VLU, שחזונם העיקרי הוא להקנות לאנשים כלים פרקטיים שונים לעשייה ערכית ולקדם את הזהות היהודית בארץ וברחבי העולם.

האני מאמין של VLU

כאמור, האתר הוא חלק מ-VLU Group, ארגון-גג חברתי שמטרתו היא יצירת קהילות בעלות משמעות שעוסקות בהעצמה אישית ובהשפעה חברתית, סביב מורשתם היהודית המשותפת. ב-VLU מאמינים כי המרכיב החשוב ביותר בזהות היהודית הוא חכמת היהדות, ושכדי להפוך את העולם שלנו למקום טוב יותר, יש צורך בהכרת הכלים שהיהדות מעמידה לרשותנו. אגב, החוכמה היהודית ממש לא קשורה בהכרח בספרים – כי אם בחוכמת חיים ותובנות שכולנו יכולים ליישם בכל אחד מתחומי החיים שלנו.

התכנים באתר

אתר VLU מעוצב בצורה ידידותית למשתמש והתוכן ממוין לפי קטגוריות שונות. הקטגוריות שאפשר למצוא באתר הן:

  • להחכים – מגזין חוכמה המציג כתבות בנושאי חדשות, אקטואליה, היסטוריה, קריירה, עסקים וכל מה שיכול לתת לנו קצת חומר למחשבה.
  • להצליח – מגזין המתעסק בעיקר באורח חיים ובו תוכלו למצוא כתבות עומק על הורות, חינוך, זוגיות, נפש, מאמרים על פיתוח עצמי ועל חוסן נפשי ועוד.
  • להרגיש – מגזין העוסק בהעצמה אישית ורגשית. במגזין תמצאו מאמרים שיעוררו בכם השראה, יעודדו אתכם ויתנו לכם עצות פרקטיות לחיזוק הנפש, כאשר הכול תחת חוכמתה הנצחית של היהדות.
  • להכיר – מגזין זה חושף סיפורי חיים מרתקים של גברים ונשים מעוררי השראה, כמו גם סיפורי גבוה המחזקים את הזהות היהודית ועוד סיפורים על סיטואציות מחיי היומיום שלנו, הישראליים.
  • ליהנות – מגזין ישראלי בנושא תרבות המשלב את כל מה שמעניין אותנו ומבדר אותנו, כמו אומנות, מאמרי ידע כללי, מאמרים בנושא זוגיות, תוכן הומוריסטי ואפילו מתכונים שווים לכבוד חגי ישראל.

דוגמאות לכתבות מעניינות מהאתר

כדי להבין את הלך הרוח באתר, הינה כמה כתבות מעניינות שכדאי לכם להתרשם מהן:

  • לא מצליחים לצאת מהדיכאון? עשו לעצמכם טובה, צאו מהפייסבוק – כתבת תוכן של רות שחר, שפורסמה במגזין להצליח ומדברת על הקשר בין דיכאון לבין גלישה ברשתות החברתיות.
  • הסקת מסקנות אחר כך – כרגע, לא מסכימים לשיח מפלג – מאמר שנכתב בידי רועי דר והועלה למגזין להחכים, שעוסק במחלוקות שעלו בעקבות מלחמת חרבות ברזל ולמה חשוב להתנגד, דווקא עכשיו, לשיח מפלג.
  • מהם חמשת הדברים המשותפים לאיילון מאסק ולנו? – מאמר שפורסם במגזין להרגיש ונכתב בידי יוני לביא. המאמר עוסק בטייקון הבינלאומי איילון מאסק, למה כל כך הרבה אנשים רוצים להיות כמותו ומה הקשר בינו לבין העם היהודי.

לסיכומו של עניין,

אתר VLU הוא המקום שבו תוכלו לקרוא תוכן שיגרום לכם להרגיש את כל קשת הרגשות, ואין לנו ספק שכל אחד יוכל למצוא בו לפחות נושא אחד שידבר אליו – שכן מדובר באתר מגוון עד מאוד. קריאה מהנה!

נגישות