מכניסים קולגן לתפריט: היתרונות של התוסף שמחכים רק לכם

אחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בשנים האחרונות הוא ללא ספק הקולגן שהפך לחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח אך גם השגרה הספורטיבית של לא מעט ישראלים. למעשה, הזינוק בהיקף המכירות מעיד על ההתעניינות ההולכת וגוברת בתחום של תוספי תזונה וקולגן בפרט, בייחוד לאור החשיבות של צריכה מוגברת של החלבון השכיח ביותר בגוף האדם. במדריך זה נציג בפניכם את כל היתרונות של התוסף שחייב להיות גם אצלכם בתפריט.

תוסף תזונה קולגן – כל מה שצריך לדעת

קולגן הוא חלבון המצוי ב-80% מעור הפנים ומהווה כ-5% ממשקל הגוף. הגוף מייצר את החלבון הזה באופן עצמאי, אולם בעקבות תהליך ההזדקנות שמתחיל באזור גיל 25, קצב הייצור של הקולגן פוחת ובהתאם לכך מתחילות תופעות כמו למשל: קמטוטים באזור הפנים, ירידת נפח, ציפורניים חלשות וכן שחיקה של הסחוס. כדאי לדעת מהו קולגן ולמה הוא משמש מאחר והוא עשוי לגרום לשיפור משמעותי בעור הפנים, ציפורניים ושיער לצד שיקום של הסחוסים, כל זאת בעקבות שילוב של התוסף בתפריט התזונה. למעשה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להגביר את ריכוז הקולגן בגוף באמצעות תוסף המכיל ריכוז גבוה של קולגן לצד ויטמינים ומינרלים החיוניים לבריאות, ובהתאם לכך להוביל לשורה ארוכה של יתרונות – ללא תופעות לוואי.

 

 

מהם היתרונות של התוסף?

  • חיזוק השיער: תופעה של נשירת שיער היא תופעה שמתרחשת בעקבות מגוון רחב של סיבות. השכיחות של נשירה היא גבוהה הן אצל נשים והן אצל גברים, ולכן הגברת צריכת הקולגן יכול לסייע לטובת עיכוב הנשירה, בעקבות בנייה מחודשת של זקיקי השיער. שילוב של התוסף ביחד עם פעילות ספורטיבית שמאיצה את קצב הזרמת הדם לקרקפת יאפשר לכם להתמודד עם הנשירה ואף לעכב אותה, כל זאת באמצעות הגברת צריכת הקולגן באמצעות התוסף.
  • חיזוק הציפורניים: לשילוב של קולגן בתפריט יש גם חשיבות מבחינת חיזוק הציפורניים, מאחר וריכוז גבוה של קולגן עשוי למנוע שבירה או שחיקה של הציפורן, מאחר וחלק מהותי מהחוזק של הציפורניים קשור בריכוז החלבון בגוף.
  • שיקום סחוס: פציעות ספורט כמו למשל שחיקה של הסחוס הן פציעות נפוצות בייחוד בקרב ספורטאים, בעקבות פעילות ספורטיבית מאומצת. על כן תוסף תזונה קולגן מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם לשקם את הסחוס בעקבות הגברת צריכת חלבון הקולגן שיכול גם לעודד ספיגה גבוהה יותר של סידן שהוא אבן בניין משמעותי
  • הגדלת נפח הפנים: ירידה בנפח הפנים נוצרת בעקבות הליך ההזדקנות הטבעי אשר משפיע באופן ישיר על עור הפנים. עור פנים עם נפח מועט נראה לא פעם עייף ואפילו שחוק, ועל כן שילוב של תוסף תזונה זה הוא בעל יתרון עצום גם לצרכים קוסמטיים בשל היכולת להגביר את צריכת הקולגן באופן חיצוני ובטוח לשימוש. נוסף לכך, צריכה של קולגן יכול גם לסייע לטובת התמודדות עם קמטוטים באזור הפנים.

לסיכום

רכישה של תוסף תזונה קולגן הפך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים של אלפי ישראלים. הסיבה לכך נובעת מתוך היתרונות אותם ציינו כאן במדריך, כאשר חשוב לוודא כי אתם רוכשים את התוסף דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום ומשווקת את התוסף באישור משרד הבריאות. שימו לב כי על מנת לראות תוצאות גם מבחינה קוסמטית וגם מבחינה בריאותית, נדרש להקפיד על נטילה קבועה של התוסף בהתאם להוראות, ובכך להוביל ליצירה של תמהיל שהוא גם בריאותי אך גם קוסמטי – ללא תופעות לוואי ועם שפע של יתרונות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות